Co je Pancake.Cz, z.s.

By hozak
6.7.2016
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Co je Pancake.Cz, z.s.

Popis Pancake.Cz, zapsaného spolku

Pancake.Cz, zapsaný spolek, byl založen v roce 2003 s cílem poskytnout členům služby týkající se výpočetní techniky, jako semináře, poradní čisnost či možnost využívat připojení k internetu.
Tyto cíle se nám, osobám zodpovědným za chod z.s. daří slpňovat. Počet služeb, které jsme schopni svým členům poskytovat, stejně jako kvalita připojení k internetu, se s postupem času zvyšuje.
Naopak výše pravidelných členských poplatků se snižuje, protože cílem našeho z.s. není mít balík peněz na účtě, nýbrž mít co nejširší členskou základnu spokojených členů.
Je samozřejmé, že ne vše se vždy daří 100% dle našich představ, ale problémy, které za ta léta naše z.s. potkaly, jsme vždy dokázali vyřešit. Za to patří všem „aktivním členům“, kteří se podílejí na chodu spolku, dík.
V našem z.s. totiž vše záleží právě na „aktivních členech“, kteří nelitují ve vlastním volném čase přiložit ruku k dílu, a to bez nároku na odměnu. Proto uvítáme od našich členů nabídku jakékoliv pomoci.

Sídlo zapsaného spolku je (toto není korespondenční adresa):

Macharova 606
Bakov nad Jizerou
29401

Korespondenci zasílejte na:

Ing.Martin Žulkevič
Pancake.CZ, z.s.
Macharova 606
Bakov nad Jizerou
29401

Všichni členové našeho zapsaného spolku svým podpisem přihlášky souhlasí se zpracováním osobních údajů z důvodu evidence v členské databázi dle Zákona o ochraně osobních údajů (zákon č. 101/2000 Sb.). Viz zápis ze členské schůze 2018, bod 6.


Odkaz na
justice.cz

Dle nového občanského zákoníku již nejsme občanské sdružení, tedy o.s., nýbrž zapsaný spolek či spolek, tedy z.s.

Comments: 0

Comments are closed.

  • Články a zprávy
  • Nejnovější příspěvky
  • Archivy
  • Počítadlo přístupů
    počítadlo.abz.cz